KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Poster 7324229

nr 732 4229

Poster

"Reward poster, Sam & Belle Starr" bm: 37x30

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 19 december 2011
kl 17:37:20

19/12 17:19:12 1      1.000 kr
19/12 17:28:03 2      Vinnande bud

Samsas (Carl Malmsten)